Коротка біографія

19 липня 1952 року - народився. Село Великий Хутір Драбівського району Черкаської області ( на той час Полтавщина).1953 - 1969 роки - жив у Каневщині ( хутірець Вознесенської сільської ради Золотоніського району Черкаської області,біля Пальмирського цукрового заводу.Батьки - колгоспники. Дві сестри 1956 та 1962 років народження.1969 рік - закінчив Вознесеньку середню школу і вступив у Черкаський педінститут, філологічний факультет, український відділ.1973 рік - закінчив педінститут і розпочав свою педагогічну діяльність у Васильківській середній школі Шполянського району, де й працюю до цього часу. У жовтні 1976 року був "засватаний" на посаду другого секретаря Шполянського райкому комсомолу.В липні 1978 року написав заяву з проханням звільнити. Не пускали, але настояв. Дружина, - також учителька, в одній групі вчилися, -ще й зараз мріє, ким би я був, якби ліз по щаблях тієї драбини. Тоді згадую слова О.С.Грибоєдова:"Служити б рад...". Далі , напевно, знаєте.Учитель української мови та літератури, організатор позакласної та позашкільної роботи (була така посада), із 1991 року - заступник директора з навчально-виховної роботи.Друкувався у місцевих та всеукраїнських газетах, журналах, альманахах, колективних збірниках, був на Українському та обласному радіо, обласному та районному телебаченні. 2009 рік - лауреат (перший)  премії імені Олекси Влизька, заснованої Шполянською райдержадміністрацією.

Інші відомості на сторінках цього сайту.

 

Фотогалерея: Про нас

/album/fotogalereya-pro-nas/f-3-klas-do-b%d1%96ograf%d1%96i-jpg1/ /album/fotogalereya-pro-nas/foto-2-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/f-2-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/f10-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/f5-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/ft-1-jpg-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/f8-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/f7-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/f9-jpg/ /album/fotogalereya-pro-nas/foto-1-jpg/

Публікації

Газета "Центр України". №4, 24 серпня 2012 року, ст.1. "Святкові дзвони незалежності".

"Педагогічний вісник". №1,2010 рік, ст.70-73. "Подорож з Домовичком Марини Павленко" (Розробка уроку з позакласного читання).

"Шполянські вісті". 19 листопада 2013 року. "Пустирі перетворила на парки". (Освітяни про освітян. Н.Г.Бойко (Кудряшова).

"Педагогічний вісник", №3, 2009 рік, ст.86-87. "О, скільком під цим високим небом наш Степан Павленко за зразок..."

"Урядовий кур*єр".2002 рік.  Репліка "Заблукали у трьох соснах".

"Черкаський край". "Дорогою ціною, або Як викладати за новою програмою".

 

Деякі відзнаки та нагороди